Startefirm

Niniejsza strona internetowa została zaprojektowana przez agencję Starterfirm.

Chcesz, by twoją stronę odwiedzało więcej osób? By twoja firma zaczęła być bardziej rozpoznawalna? To musisz skorzystać z naszych usług. Na początku będziemy potrzebowali kilku podstawowych informacji, między innymi adres strony, którą trzeba wypromować, na czym najbardziej by Państwu zależało i oczywiście jakie są wymagania, gdyż na celu mamy zaspokojenie wszystkich wymagań każdego klienta.

Jesteśmy wiarygodną i sprawdzoną firmą działającą na rynku już od 2012 roku. Wprowadzamy na strony wszelkie Państwa pomysły w najszybszym czasie, jak to tylko jest możliwe. Startefirm jest dla każdego. W naszej ofercie znajdziecie takie usługi jak:

  • tworzenie stron
  • pozycjonowanie w wyszukiwarce Google
  • Google AdWords
  • identyfikacja wizualna
  • audyty SEO
  • tworzenie profili w portalach społecznościowych

i wiele innych. W razie jakichkolwiek pytań, lub zamówień prosimy o kontakt: www.starterfirm.pl/kontakt

Przykładowe strony

Kominki Abramczyk - Śląsk

Strona zrealizowana na zlecenie firmy Abramczyk zajmującej się budową kominków powstała w oparciu o gotowy szablon strony autorstwa Starterfirm. Projekt składa się ze Strony Głównej, zakładki Oferta, Galerii i zakładki Kontakt.

Kominki Abramczyk - Śląsk

Dodatkowa optymalizacja pod kątem SEO zwiększa widoczność oferty firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania Google. Bogata Galeria zawiera liczne zdjęcia realizacji, które dają pogląd na jakość wykonania poszczególnych projektów.

Zapraszamy do prześledzenia oferty kominków na stronie slask-kominki.pl. Do tworzenia obudowy kominków firma wykorzystuje różne materiały, takie jak marmur, piaskowiec, granit, kamień, cegłę, które można łączyć z elementami z drewna i metalu. Wkłady kominkowe charakteryzuje najwyższa jakość. W efekcie powstają kominki kaflowe, tradycyjne i nowoczesne. Istnieje także możliwość zamówienia kominków ogrodowych.

Elementy szklane Housekrup - Kraków

Projekt strony zrealizowany przez Starterfirm dla marki HouseKrup składa się ze Strony Głównej oraz zakładek: Oferta, Galeria, Blog i Kontakt. Pracując nad stroną skupiliśmy się w szczególności na optymalizacji podstron z ofertami kabin prysznicowych oraz drzwi szklanych.

Elementy szklane Housekrup - Kraków

Na stronie został wprowadzony formularz kontaktowy, dzięki czemu klienci mają szansę na bezpośredni kontakt oraz możliwość przesłania zapytań o wycenę.
Firma HouseKrup specjalizuje się w sprzedaży i montażu elementów szklanych, swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz do firm. HouseKrup to profesjonalne doradztwo i obsługa w dziedzinie szklanych elementów do wyposażenia wnętrz.

Wśród bogatej oferty elementów szklanych znajdują się: drzwi szklane, lustra na wymiar, balustrady, szklane kabiny prysznicowe, lacobel oraz szkło z grafiką. Indywidualne projekty wyróżniają się najlepszą jakością materiału i wykonania. Elementy szklane to idealny sposób na wykończenie i dekoracje pomieszczeń.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.